Społeczne Gimnazjum Językowe w Lęborku
  • Społeczne Gimnazjum Językowe w Lęborku
  • Społeczne Gimnazjum Językowe LTO
  • Społeczne Gimnazjum Językowe

Społeczne
Gimnazjum
Językowe
w Lęborku

Rok założenia 1999

Konkursy i olimpiady w I semestrze

 

 

L.P.

Konkursy

Etap szkolna

Etap Rejonowy

1

 

Wojewódzki  Konkurs z Języka Angielskiego

 

 43 uczestników

 

Stanisław Jank,

Marcelina Cygert,

Olga Leciejewska,

Artur Kamieniecki

 

2

 

Wojewódzki  Konkurs z Język Niemiecki

 

 

12 uczestników

 

Zofia Klata

 

3

 

Ogólnopolski Konkurs  Języka Niemieckiego  Deutschfreund

 

13 uczestników

 

Zofia Klata - dyplom uznania za bardzo dobry  wyniki - 2 miejsce w województwie pomorskim

 

Zachariasz Jażdźewski - za uzyskanie najlepszego wyniku w klasach II- 30 miejsce w woj. pomorskim

 

4

 

Wojewódzki  Konkurs z Języka Polski

 

 

18 uczestników

 

Agata Paszota,

Artur Kamieniecki,

Zuzanna Piotrowska,

Magda Saczkowska,

Julia Musianowicz,

Martyna Reclaf

 

5

 

 

Wojewódzki  Konkurs z Historii

 

 

 4 uczestników

 

Jakub Laskiewicz

 

6

 

Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna

 

15 uczestników

 

Zuzanna Piotrowska- Laureat za zajęcie 14 miejsca  na poziomie 2

 

7

 

 

Wojewódzki  Konkurs z Biologii

 

 

 12 uczestników

 

Zofia Klata,

Olga Leciejewska,

Julia Musianowicz,

Zuzanna Piotrowska

 

8

 

Liga zadaniowa  biologia

 

11 uczestników

 

Zuzanna Gałka,

Zofia Klata,

Olga Leciejewska,

Zuzanna Piotrowska

 

9

 

 

Wojewódzki  Konkurs z Geografii

 

 

6 uczestników

 

 

Maciej Maćkowiak,

Jakub Łabacki

 

10

 

 

 

Wojewódzki  Konkurs z Chemii

 

 

 

15 uczestników

 

Artur Kamieniecki,

Olga Leciejewska,

Agata Paszota,

Dobromir Nowak,

Julia Musianowicz,

Zofia Klata

 

 

Ogólnopolska Olimpiada Chemiczna

1 uczestnik

Do etapu II zakwalifikował się Dobromir Nowak

11

 

Liga zadaniowa

chemia

 

 9 uczestników

 

Artur Kamieniecki,

Zofia Klata,

Olga Leciejewska,

Julia Musianowicz,

Dobromir Nowak,

Agata Paszota

 

12

 

Wojewódzki  Konkurs z Fizyki

 

6 uczestników

 

Artur Kamieniecki,

Dobromir Nowak

 

13

 

Liga zadaniowa

Fizyka

 

 

1 uczestnik

 

Dobromir Nowak

14

 

Ogólnopolska Olimpiada Fizyczna

 

 

 1 uczestnik

 

Dobromir Nowak  -  II etap

15

 

 

Wojewódzki  Konkurs z Matematyki

 

24 uczestników

 

Dobromir Nowak,

Jakub Laskiewicz,

Grzegorz Kodrzycki,

Artur Kamieniecki

16

 

Liga zadaniowa  matematyka

 

 

4 uczestników

 

Artur Kamieniecki,

Dobromir Nowak

17

 

Liga Matematyczna

 

 6 uczestników

 

 Dobromir Nowak

 Grzegorz Kodrzycki,

 Jakub Leyk,

 Artur Kamieniecki,

 Jerzy Szyjut,

 Zachariasz Jażdżewski,

 

18

 

Ogólnopolska Olimpiada Matematyczna Juniorów

 

 

10 uczestników

 

Artur Kamieniecki,

Dobromir Nowak

19

 

Ogólnopolska Olimpiada Matematyczna

" Od szkolniaka do żaka"

 

 6 uczestników

 

Artur Kamieniecki,

Dobromir Nowak,

Grzegorz Kodrzycki,

Jerzy Szyjut,

Zachariasz Jażdżewski,

Jakub Leyk

 

20

 

Liga zadaniowa

Informatyka

 

 

 5 uczestników

 

Artur Kamieniecki

 

 

 

 Zawody sportowe

 

            Zawody rozgrywane są w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej

            Mistrzostwa Lęborka w szachach drużynowych – 2 miejsce

            Mistrzostwa Lęborka w tenisie stołowym dziewcząt – 1 miejsce

            Mistrzostwa Lęborka w tenisie stołowym chłopców – 1 miejsce

            Mistrzostwa Lęborka w unihokeju dziewcząt – 3 miejsce

            Mistrzostwa Lęborka w unihokeju chłopców – 4miejsce

            Mistrzostwa Lęborka w piłce nożnej halowej chłopców – 4 miejsce

            Mistrzostwa powiatu lęborskiego w tenisie stołowym dziewcząt – 4 miejsce

            Mistrzostwa powiatu lęborskiego w tenisie stołowym chłopców – 3 miejsce

 

       Strzelectwo

             Jakub KOZŁOWSKI
         -  Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - Ustka,
            4 miejsce w karabinie pneumatycznym
        -  Międzynarodowe Zawody Baltic Cup 2017 - Łeba,
            6 miejsce w karabinie pneumatycznym
        -  Otwarte Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego - Kołobrzeg,
            1 miejsce w karabinie pneumatycznym
        -  Międzynarodowe Zawody Polonia Cup 2018 - Wilno, dn. 11-14. 01. 2018 r
            6 miejsce w karabinie pneumatycznym

  Zawody konne

          Emilia Ramczyk

       - Zawody z okazji 60lecia Sopockiego Klubu Jeździeckiego
         Miejsce: 1 w klasie MiniLL

       -Zawody regionalne - Hipodrom Sopot:

 I Eliminacja JumpOFF
         Miejsce: 1 w klasie LL
         Miejsce: 4 w klasie L

 III Eliminacja JumpOFF
          Miejsce: 14 w klasie L

 V Eliminacja JumpOFF
         Miejsce: 21 w klasie P